Přejít na funkci

Jak zjistit trasu

Pozor! Pokud chcete naplno v pořádku dokončit tento návod, musíte být v našem systému registrován (Jak se registrovat případně Jak se přihlásit )
1
Pokud chcete navigovat hromadnou dopravou do daného místa, klikněte v horní části na tlačítko "Veřejná doprava".
3
Vyplňte formulář dle následujících požadavků
4
Po zadání místa příjezdu i odjezdu, se Vám v pravé části na mapě, zobrazí ihned body odkud a kam chcete jet
5
TIP: Bod A a bod B je možné po mapě posouvat podle potřeb
6
TIP: Pokud si chcete udělat během trasy výlet do nějaké lokality, tak stačí danou linku, která spojuje bod A a bod B, přetáhnout do míst, kam si chcete udělat výlet. Trasa bude ihned aktualizována
7
Po určeních všech parametrů, klikněte na tlačítko "vyhledat", čímž se Vám zobrazí veškeré možnosti trasy, které splní veškeré požadavky.
8
Vybranou trasu, která Vám nejvíce vyhovuje, je možné zobrazit jako samostatný odkaz a to tak, že na konci vybrané trasy, kliknete na modré tlačítko "detail trasy". V detailu trasy najdete spousty funkcí, které se v přehledu nenachází, jako například důležitá místa v místě příjezdu a spousty další.
9
TIP: Nemusíte zadávat celou adresu místa, kam plánujete vycestovat. Můžete také využít našeptávač, který se zobrazí v okamžiku, kdy začnete psát místo odjezdu / příjezdu.
10
TIP: Stránky s detailem trasy jsou optimalizovány pro vytištění, kdy si můžete vytisknout pouze ty nejdůležitější místa pro trasu
!
Nevíte si rady? Potřebujete s něčím pomocí? Něco Vám nefunguje dle návodu? Kontaktujte nás